Вебінар «Сучасні виміри безпеки. Медіабезпека»
Чи замислювались ви над тим,хто має доступ до інформації, яку ви публікуєте в соцмережах або шукаєте в інтернеті?
Наскільки надійним є захист вашого профілю?
Чи знаєте ви, що таке фішинг і як захиститися від нього?
Від початку війни відповіді на ці та інші запитання набули нового значення, бо стали асоціюватися із захистом не тільки віртуального, але й реального життя. Нам може здаватися, що ми, як звичайні користувачі інтернету не цікавимо кіберзлочинців, а, отже, не потребуємо додаткових знань з кібербезпеки. Проте, за допомогою інтернету ми спілкуємось, працюємо, навчаємось, купуємо товари та послуги, здійснюємо банківські операції, шукаємо інформацію. Відповідно, ми можемо стати мішенню інтернет-шахраїв. Тому знання правил безпеки в інтернеті допоможуть захистити персональні дані та убезпечити фінансові дії, особливо - в час війни.
Цій важливій темі був присвячений сьогоднішній вебінар «Сучасні виміри безпеки. Медіабезпека», організований КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» для педагогів дошкільної освіти міста Дубна, Вербської, Мирогощанської, Повчанської, Смизької та Тараканівської ТГ, третій із циклу заходів для власного убезпечення під час війни.
Під час вебінару консультантом Тетяною Захарчук було продемонстровано приклади загроз в інтернеті та пояснено, як можна їх уникнути й захистити себе та свої персональні дані.
Дякую,що не дивлячись на складну безпекову ситуацію, відсутність світла, педагоги знайшли можливість долучитись до зустрічі. Миру всім і спокою! Все буде добре!