Семінар-практикум "Інтерактивні виховні технології у формуванні гармонійної особистості сучасного підлітка"
Підлітковий вік – це таємний момент, коли все вирішується. Підлітковий вік – це період великих ідеалів, можливо розгублених, але все-таки сильних і щирих, період, коли людина намагається проникнути в ту фортецю, яка називається світом дорослих… Фабріціо Караманья
Формування системи цінностей підлітка – процес багатогранний і складний. Сьогодні дуже важливо розуміти «Цінності вчителя – цінності учня». Сучасним інтерактивним підходам до виховання підлітків був присвячений семінар-практикум для класних керівників, педагогів-організаторів та учителів-предметників, який відбувся 11 жовтня 2023 року на базі Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради. У семінарі взяли участь педагогічні працівники закладів освіти Дубенської, Вербської, Мирогощанської, Смизької, Повчанської та Тараканівської громад.
Галина МАРКОВИЧ, консультант з питань організації виховної роботи, психолог комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради, у своєму виступі відзначила, що завдання школи полягає в тому, щоб кожен учень прагнув не лише мати добрі знання, а й намагався самовдосконалюватись, бути фізично-здоровим, реалізовуватись, як творча особистість.
Спікером на семінар була запрошена Ганна БУТ, викладач Державного навчального закладу «Мелітопольський професійний аграрний ліцей», призерка премії Global Teacher Prize Ukraine. Місто Мелітополь перебуває в тимчасовій окупації, тому Ганна БУТ проживає в Дубно, продовжує свою викладацьку діяльність в онлайн і займається активною волонтерською діяльністю. У своєму виступі вона поділилась досвідом і окреслила важливі моменти особистісно орієнтованого виховання моральних цінностей сучасної молоді. У практичній частині учасники семінару мали можливість ознайомитись з однією з авторських розробок Ганни БУТ, яка принесла їй премію Global Teacher Prize Ukraine. Це інтерактивна просвітницька гра «Один, два – твої права», яка сприяє моральному та особистісному зростанню підлітків. Такі ігри педагоги можуть створювати за іншими темами і використовувати у своїй професійній діяльності, це дуже ефективний інструмент в організації освітнього процесу.
Дякуємо Ганні БУТ за її творчість, патріотизм, активну професійну діяльність і за можливість ознайомитись з цікавим педагогічним досвідом!
Дякуємо керівництву Будинку дітей та молоді за комфортні умови для проведення засідання!
Дякуємо всім учасникам за активну участь і підтримку!
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати і професійно зростати!Все буде Україна!