Занять з практичної підготовки та вишколу спільно з УДА ДФТГ «ВОЛИНЬ» м. Дубна.

Дата: 15.01.2024 16:33

📝14 січня розпочався цикл занять з практичної підготовки та вишколу🪖 вчителів предмета «Захист України», основ здоров'я, керівників гуртків національно-патріотичного та військово-патріотичного напряму, медичних сестер спільно з УДА ДФТГ «ВОЛИНЬ» м. Дубна.

📚За традиціями українського народу навчання розпочалися з спільної молитви та хвилини мовчання.

📚 Валентина Миколаївна Сіньковська ознайомила присутніх з особливостями діяльності добровольчого підрозділу, розповіла напрями підготовки та специфіку роботи.

📚Під час першого заняття учасники ознайомилися з основними видами зброї вітчизняного та закордонного зразка, яка використовується під час військових дій.

🙋Практично відпрацювали порядок неповного розбирання та збирання автомата (АК -74), перезарядження зброї правою та лівою руками.

🤝Дякуємо іструкторам "Мисливець", "Письменник", "Старшина".

🏥Другою частиною вишколу стала тактична медицини за стандартами HATO - алгоритм М.А.R.C.H.

📚Учасниками навчань було опрацьовано алгоритм надання першої, домедичної допомоги в червоній зоні небезпеки під час бойових дій, накладання турнікету, бандажу, тампонування ран та евакуація потерпілого

🤝Дякуємо інструктору - подруга "Подорожник".

🤝Щиро дякуємо Штабу Спротиву ❤️🖤 за нові, корисні, практичні знання, які нажаль потрібні не лише військовим, а й цивільним.

🙋До нових зустрічей.

Далі буде...