Занять з практичної підготовки та вишколу спільно з УДА ДФТГ «ВОЛИНЬ» м. Дубна.

Дата: 21.01.2024 12:53

📝21 січня вже вдруге зустрілися педагоги, щоб взяти участь в циклі занять з практичної підготовки та вишколу🪖 вчителів предмета «Захист України», основ здоров'я, керівників гуртків національно-патріотичного та військово-патріотичного напряму, медичних сестер спільно з УДА ДФТГ «ВОЛИНЬ» м. Дубна.

📚За традиціями українського народу навчання розпочалися з спільної молитви та хвилини мовчання.

📚Під час заняття педагоги практично відпрацювали порядок неповного розбирання та збирання автомата (АК -74), перезарядження зброї правою та лівою руками та наповнення магазину кулями.

🪖 Також учасники відпрацювали техніку та тактику ближнього бою в польових та індустріальних умовах.

🤝Дякуємо іструкторам "Мисливець", "Письменник", "Старшина".

🏥Другою частиною вишколу стала тактична медицини за стандартами HATO - алгоритм М.А.R.C.H.

🚨Алгоритм M.A.R.C.H в концепції TCCC (Tactical Сombat Сasualty Сare) рекомендується застосовувати на другому етапі роботи - Tactical Field Care, іншими словами, у жовтій🟡 або зеленій🟢 зоні, коли Ви вже не перебуваєте під 🔥вогнем та можете 🙋сконцентруватися на наданні допомоги пораненому в повному обсязі.

🚨Алгоритм MARCH розшифровується як:

🔺M (Massive bleeding) - Масивна кровотеча.

🔺A (Airway Management) - Управління дихальними шляхами.

🔺R (Respiration) - Дихання.

🔺C (Circulation) - Циркуляція.

🔺H (Head injury / Hypothermia / Hypovolemia) - Травма голови / Гіпотермія / Гіповолемія.

❗Всім учасникам було наголошено, що в першу чергу слід не забувати про інфекційну безпеку.

‼️Обов’язково надіти медичні рукавички на початковому етапі, якщо це не зроблено раніше!

🤝Дякуємо інструктору - подруга "Подорожник" та її асистенту.

🤝Щиро дякуємо Штабу Спротиву ❤️🖤 за нові, корисні, практичні знання, які нажаль потрібні не лише військовим, а й цивільним.

🙋До нових зустрічей.

Далі буде...