Цифровий практикум "Розвиток професійної компетентності педагога шляхом модернізації змісту освіти"

Дата: 05.02.2024 15:44

🖊05 лютого 2024 року відбувся цифровий практикум "Розвиток професійної компетентності педагога шляхом модернізації змісту освіти" для вчителів англійської мови у початкових класах у межах професійного марафону "Незламний педагог".

📚Спікер заходу - Ірина СТРИЖЕУС, вчителька англійської мови у Дубенській початковій школі Дубенської міської ради, обґрунтувала доцільність використання у роботі вчителя штучного інтелекту (ШІ), на прикладі Microsoft Bing, а також зі свого досвіду поділилась ідеями застосування на уроках платформ Canva та На Урок, онлайн-дощок Padlet і Miro, навчального ресурсу Wordwall та сервісу Genially; учасники заходу мали змогу повправлятися у роботі із ШІ.

🤝Дякуємо Ірині Валентинівні за сучасність та креативність, щиру любов до справи та щедрість до обміну досвідом, а Дубенській початковій школі - за теплу атмосферу зустрічі.
Спільними зусиллями робимо освіту кращою!