Цикл занять з практичної підготовки та вишколу

Дата: 04.02.2024 15:46

📝04 лютого продовжився цикл занять з практичної підготовки та вишколу🪖 вчителів предмета «Захист України», основ здоров'я, керівників гуртків національно-патріотичного та військово-патріотичного напряму, медичних сестер спільно з УДА ДФТГ «ВОЛИНЬ» м. Дубна.

📚За традиціями українського народу навчання розпочалися з спільної молитви та хвилини мовчання.

🏥Під час заняття з тактичної медицини учасники вишколу вчилися надавати першу, долікарську допомогу в жовтій зоні під час вогнепальних поранень.

✔️ Сучасна вогнепальна зброя, що застосовується під час війни, є надзвичайно руйнівною, а вогнепальні ушкодження в зоні бойових дій набувають масового характеру. Вирішальну роль у загоєнні вогнепальних ран має чітке дотримання рекомендацій щодо їхнього ведення.

📚Структурі поранень під час сучасних збройних конфліктів переважають вогнепальні поранення кінцівок (до 70%), при цьому ≈40% ушкоджень припадають на вогнепальні переломи довгих трубчастих кісток, 30% – на поранення м’яких тканин кінцівок і 30% – на поранення інших ділянок тіла. В збройних конфліктах останніх десятиліть спостерігається також зростання частоти поранень голови.

🤝Дякуємо інструкторам - Валентина Миколаївна Сіньковська та Таня Подорожник

🤝Щиро дякуємо Штабу Спротиву ❤️🖤 за нові, корисні, практичні знання, які нажаль потрібні не лише військовим, а й цивільним.

🙋До нових зустрічей.

Далі буде...