У ДУБЕНСЬКІЙ ДЮСШ СТАРТУВАВ II-ИЙ (ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ) ЕТАП ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Дата: 05.02.2024 09:19

Сьогодні, 5 лютого, у Дубні стартував II-ий (територіальний) етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Урочисте відкриття заходу відбулося в приміщенні Дитячо-юнацької спортивної школи Дубенської міської ради. З початком міського етапу змагань школярів привітав міський голова Василь Антонюк. Очільник міста побажав командам успішних виступів, вдалих ігор та, звичайно, перемоги для продовження участі в наступних етапах змагань. Проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!» Протягом лютого-березня 51 команда із дев’яти закладів загальної середньої освіти міста Дубна буде змагатися за звання «Переможець територіального етапу Змагань» та можливість представляти Дубенську міську територіальну громаду на III (районному) етапі.