Професійний марафон "Незламний педагог". Початкова освіта

Дата: 16.02.2024 16:09

📚16 лютого 2024 року на базі Дубенська початкова школа відбулася ще одна презентація досвіду вчителів початкових класів, вчителя музики та вихователів групи подовженого дня в рамках професійного марафону "НЕЗЛАМНИЙ ПЕДАГОГ 2024".

✔️Цього дня своїми цікавими методиками ділилися:

📝 Вчитель початкових класів Галина ЧИСТЯКОВА з теми "Розвиток креативного мислення молодших школярів у новій українській школі".

📝Вчитель початкових класів Алла КУРІЧ з теми "Практичні прийоми розвитку критичного мислення учнів початкової школи".

📝Вихователь групи подовженого дня Олена ПАВЛИК з теми "Формування медіаграмотності в учнів початкової школи".

📝 Вихователь групи подовженого дня Тетяна СИРИЦЯ з теми «Використання інтерактивних плакатів в освітньому процесі».

📝Вчитель музичного мистецтва Оксана ЗОЗУЛЯ з теми "Роль колективного музикування у розвитку творчих здібностей молодших школярів".

🤝Щиро дякуємо всім учасникам професійного марафону та колективу Дубенської початкової школи за дружню атмосферу та безпечні умови праці.

💛🩵 Слава Україні!

💛🩵 Слава ЗСУ🪖!