Інтенсив "Формування медіаграмотності учнів на уроках історії" в межах професійного марафону "Незламний педагог".

Дата: 16.02.2024 16:14

📖16 лютого 2024 року відбувся інтенсив "Формування медіаграмотності учнів на уроках історії" в межах професійного марафону "Незламний педагог".

⏳Своїм досвідом роботи поділилась вчителька історії Дубенського ліцею №8 Лілія Боярська, яка звернула увагу на нормативно-правове підгрунтання формування та принципи впровадження медіаграмотності на уроках. Учасники заходу мали змогу потренувалися у вправах на формування медіакомпетеннтності, які відповідали певному етапу уроку, а також попрацювали з інтерактивними онлайн-ресурсами та повправлялися у нейроплатиці.

Модератором заходу була Ольга ЮЩУК, консультантка КУ "ЦПРПП" Дубенської міської ради.

💞Дякуємо спікеру за актуальність представлених матеріалів, а учасникам - за інтенсивну роботу.

🤝Щира вдячність Дубенському ліцею №8, на базі якого відбувася захід.