Професійний марафон "Незламний педагог". Дошкільна освіта

Дата: 27.02.2024 11:08

📒Професійний марафон "Незламний педагог" в дошкільній освіті продовжується.

🖊️Цікаво, позитивно та креативно пройшла майстерка- обмін досвідом, зініційована музичними керівниками ЗДО 6 Дубенської міської ради Оксаною БРЕЧКО та Любов'ю СКРИПНИК, яка відбулась 27 лютого 2024 року.

✅Як формувати мистецьку компетентність дитини дошкільного віку, використовуючи підручні матеріали?

✅Як створити музичні інструменти з підручних матеріалів?

✅Як урізноманітнити роботу з дітьми, організувати цікаву гру, маючи лише пальчики дітей або лише аркуші паперу?

✅Як творчо організувати музично- дидактичні ігри, захопити, зацікавити, всебічно розвинути дитину? - все це продемонструвала під час творчої майстерки Оксана БРЕЧКО.

🥁Як формувати креативну особистість засобами музичного виховання?

🥁Що таке інноваційна технологія Body Percussion "Від тіла до гри" і як її застосувати в освітньому процесі?

🥁Як всебічно розвинути дитину за допомогою цієї технології?

🥁Що таке оркестр води і як його створити?

🥁Як організувати роботу з дітьми, щоб було весело, цікаво, активно, пізнавально, креативно?- продемонструвала Любов СКРИПНИК під час тренінгових вправ з учасниками зустрічі та з дітьми.

💛🩵Аналізуючи побачений цінний досвід та титанічну роботу, яка ведеться музичними керівниками, переконуємось, що музичний керівник - особлива людина в житті дитини та в освітньому процесі закладу дошкільної освіти, адже дошкільне дитинство - єдиний період життя, коли творчість - це засіб всебічного розвитку дитини.

💛🩵Дякую адміністрації закладу за можливість зустрічі!

💛🩵Дякую спікерам та учасникам за позитивну атмосферу, гарний настрій та цінний досвід!

💛🩵Бережіть дітей та себе, адже нам ще святкувати ПЕРЕМОГУ!