II засідання "Школи інноваційних технологій"

Дата: 21.03.2024 12:47

📕Неймовірно креативно, інформативно та пізнавально 21 березня 2024 року на базі ЗДО 2 Дубенської міської ради пройшло II засідання "Школи інноваційних технологій", в якому взяли участь педагоги вищої категорії закладів дошкільної освіти Дубенської, Вербської, Мирогощанської та Смизької ТГ.

🖊️Тема зустрічі - "Нейротехнології в освітньому процесі ЗДО"

🖊️Спікер заходу Галина Маркович , психолог КУ "ЦПРПП"Дубенської міської ради "занурила" присутніх в тему нейротехнології, міжпівкульної взаємодії та її впливу на розвиток дитини, поділилась практичним матеріалом щодо застосування нейротехнологій в роботі вихователя, електронними ресурсами цієї тематики.

🖊️Консультант КУ " ЦПРПП" Дубенської міської ради Тетяна ЗАХАРЧУК ознайомила педагогів з особливостями кінезіології як окремого напрямку нейротехнологій та застосування її в роботі з дошкільнятами, окреслила значення кінезіології для мовленнєвого та розумового розвитку дітей.

🖊️Під час практичної частини зустрічі педагоги ЗДО 2 на чолі з директором Oksana Sobchuk поділились практичними напрацюваннями з впровадження в освітній процес різнопланових активностей розвитку міжпівкульної взаємодії.

✅Як виготовити дидактичні нейроігри з підручних матеріалів?

✅Як урізноманітнити свою роботу, розвинути дітей, маючи лише пальчики рук та тіло дитини або фрукти в руках?

✅Як розвинути дрібну моторику, користуючись олівцями, м'ячиками, шнурівками або квасолею?

✅Як за допомогою паперових стаканів та підручних матеріалів розвивати розумові здібності дітей? - все це та багато цінного практичного матеріалу продемонстрували неймовірно креативні педагоги ЗДО 2.

💛🩵Дякую директору та колективу ЗДО 2 за теплу та позитивну атмосферу, цікавий досвід та можливість зустрічі!

💛🩵Дякую спікеру Галина МАРКОВИЧ за пізнавальний матеріал, учасникам за бажання професійно зростати!

💛🩵Переможемо, коли будемо разом!