III засідання "Школи методичного досвіду"

Дата: 14.03.2024 12:52

🖊️У форматі конструктивного діалогу та активної дискусії 14 березня відбулось III засідання "Школи методичного досвіду", в якому взяли участь керівники та методисти Дубенської, Мирогощанської та Смизької ТГ.

🖊️Тема зустрічі - "Освітня програма - обов'язковий документ закладу дошкільної освіти".

🖊️Консультантом КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Дубенської міської ради Тетяною ЗАХАРЧУК проаналізовано нормативно-правову базу створення освітньої програми, окреслено структуру, ключові аспекти, завдання та їх реалізацію в освітньому процесі закладу.

🖊️Методист ЗДО 7 Дубенської міської ради Наталія РЕДЬКО поділилась власними напрацюваннями та цінним досвідом щодо створення та реалізації освітньої програми у своєму закладі.

💛🩵Дякую учасникам зустрічі за участь та активну роботу!

💛🩵Переможемо, коли будемо разом!