Вебінар "ЗАХОПЛЮЮЧЕ НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ Storytelling"

Дата: 27.03.2024 10:02

🗓27 березня 2024 року консультанткою КУ "ЦПРПП" Дубенської міської ради Ольгою ЮЩУК був проведений вебінар "ЗАХОПЛЮЮЧЕ НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ Storytelling" для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі.
💡Storytelling - проста та водночас ефективна технологія розвитку учнів, що не потребує тривалої підготовки під час реалізації та маловитратна щодо облаштування освітнього середовища, разом з тим використовується життєвий досвід дітей та розвиваються м'які навички.
📌Захопливе навчання через Storytelling пропонує нам безоплатна читацька онлайн-платформа для дітей та підлітків в Україні та за її межами - СторіЯ, що пропонує сотні авторських історій, які допомагають дитині зрозуміти світ, у якому вона живе, свою національну ідентичність та реалізувати власне Я.
💞Щира вдячність команді проєкту СторіЯ створеного громадською організацією «Простір Знань» за сприяння в розбудові якісної безкоштовної української освіти у найважчий час.